Irakasleak

Zuzendaritza Taldea

  • Zuzendaria: Aitor Urrosolo Badiola
  • Ikasketa Burua: Jone Uriguen Egiraun
  • Idazkaria: Batirtze Lejardi Uriarte

Ziklo Koordinatzaileak

  • Haur Hezkuntza: Itxasne Arano Bereciartua
  • Lehen Hezkuntza-1.zikloa: Jasone Bilbao Ruiz
  • Lehen Hezkuntza-2.zikloa: Marije Jauregi Martitegi
  • Lehen Hezkuntza-3.zikloa: Joserra Bedialauneta Laka

Tutoreak

  • HH2A: Irkusne Garate Etxebarria
  • HH2B: Nati Arritola Rementeria
  • HH3A: Eunate Basterrika Zabala
  • HH3B: Amaia Arruabarrena Sampedro
  • HH4A: Esther Robles Correa
  • HH4B: Maite Garate Zubialdea
  • HH5A: Maite Olabe Meabebasterretxea
  • HH5B: Itxasne Arano Bereciartua
  • LH1A: Eva Perez Solloa
  • LH1B: Zuriñe Egia Olano
  • LH2A: Lourdes Iribar Murua
  • LH2B: Itziar Arrieta Jauregui
  • LH3A: Jone Guenaga Valencia
  • LH3B: Ana Guisasola Solozabal
  • LH4A: Natalia Aboitiz Garechana
  • LH4B: Itziar Irusta Belaustegui
  • LH5A: Irene Urriolabeitia Mallea
  • LH5B: Joserra Bedialauneta Laka
  • LH6A: Iraia Maneiro Idoyaga
  • LH6B: Arriñe Plaza Uskola

Haur Hezkuntzako Laguntzaileak

  • Leire Markuerkiaga Olabe

Hezkuntza Bereziko Irakasleak

  • Ianhire Bereziartua Zubialdea
  • Elisabet Txurruka Elordi
  • Nahia Eiguren Altzibar

EHI/ALE

  • Rosa Solabarrieta Eizagirre

Aholkularia

  • Jasone Bilbao Ruiz

Hezkuntza Bereziko Hezitzaileak

  • Alberto Alzaa Fernández
  • Ainhoa Alberdi Azaguirre
  • Itziar Arkaia Rodríguez
  • Maria Victoria Jaio Mendiolea
  • Mikele Txopitea Zendoia

Hezkuntza Fisikoa

  • Boni Urkiola Zubikarai

Ingelesa

  • Irantzu Idoeta Akarregi
  • Itxasne Atucha Etxebarria
  • Breixo Fernández Aulestia
  • Karen Maillard (language assistant/atzerriko hizkuntza laguntzailea)

Musika

  • Marije Jauregi Martitegi

Jantokiko arduraduna

  • Mari Carmen Balentziaga Gurrutxaga

Hizkuntza Proiektua

  • Irene Urriolabeitia Mallea

Bizikidetza

  • Jasone Bilbao Ruiz
  • Aitor Urrosolo Badiola

Bidelagun

  • Jasone Bilbao Ruiz

HNP(Hizkuntza Normalkuntza Proiektua)

  • Mari Carmen Balentziaga Gurrutxaga

Irakurketa Proiektua

  • Zuriñe Egia Olano

IKT/STEAM arduraduna

  • Aitor Urrosolo Badiola

Agenda 30/Ortua

  • Itziar Irusta
  • Irantzu Idoeta Akarregi

Zientzia Proiektua

  • Eunate Basterrika Zabala

Idazketa Proiektua

  • Joserra Bedialauneta Laka